تکس گراف

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


داستان سکسي لز خشن
 
لز خشن با دوستم – شهوانی
https://shahvani.com/dastan/لز-خشن-با-دوستم
Translate this page
لز خشن با دوستم. 1396/1/25. لز. سلام من سوزانم و ۱۸سالمه این خاطره مال ۱۷سالگیمه.دوم دبیرستان … اهو خیلی مامان و سکسی بود هربار که دستش و میگرفتم شرتم خیسه خیس میشد.یک بار …. دوستای گلم این داستان ادامه داره بعدش نخ وصر کردم به چوچولش و .
لز خشن با صاحبکارم تو 18 سالگی – شهوانی
https://shahvani.com/dastan/لز-خشن-با-صاحبکارم-تو-18-سالگی
Translate this page
لز خشن با صاحبکارم تو 18 سالگی. 1395/5/28. لز. سلام نازنین هستم 20 سالمه یه دخمل نازک نارنجی و مهربونم با تیپ تین ایجری میخوام براتون یه داستان لزمو تعریف کنم که … تا الان هم با همیم ساپورت مالیمم میکنه خیلیم خوبه فقط تو سکس یه خم خشنه.
لز زوری نینا و تانیا – شهوانی
https://shahvani.com/dastan/لز-زوری-نینا-و-تانیا
Translate this page
Jan 27, 2015 – من و نینا چهار ساله که با هم دوستیم از دبیرستان تا الان که دانشگاهی هستیم با … شدم و ولی از طرفی عاشقشم نمیدونم چی کار کنم یعنی من واقعا لزبین هستم؟ …. دارویی نیست که فقط حنجره رو مختل کنه، لطفا داستان هات رو با آگاهی بنویس …
همه وحشی شدن – شهوانی
https://shahvani.com/dastan/همه-وحشی-شدن
Translate this page
همه وحشی شدن. 1393/1/7. لز. من دیبا 14 سالمه ولی سینه هام 90 کونم خیلی گندس توی … که من از لز سکس بدم میاد گفت اوکی دگمه های مانتومو باز کرد بعد مال خودشو یه تاپ … بعد از چند وقت دوری اومدم اینجا و متاسفانه اولین داستانی که خوندم حتی بهش کس و …
لز در زندان زنان – صفحه 4 – انجمن لوتی
https://www.looti.net/12_8266_4.html
Translate this page
لــــــــــــــــــــز در زنــــــــــــــــــــدان زنــــــــــــــــــــان 30 یکی از این روزا در سایت کامپیوتر نشسته بودم و داشتم با این زندانیان … انجمن لوتی / داستان و خاطرات سکسی /.

 NS