تایپوگرافی اسم شما و طراحی های گرافیکی و ساخت استیکر تلگرام و ساخت کارت ویزیت
سفارش طراحی اسم عکس PNG مخصوص طراحی فایل ها و آموزش سه بعدی سفارش و خرید کارت ویزیت کتاب های آموزشی ویژه متاهل ها

اطلاعیه فروشگاه

سلام برای سفارش طراحی نام پروفایل خود از روشهای گفته شده برای ارتباط با طراح استفاده کنید .

کتاب کلید های آرامش شادی و موفقیت

کتاب کلید های آرامش شادی و موفقیت

کتاب کلیدهای آرامش شادی و موفقیت 

کتاب کلیدهای آرامش شادی و موفقیت  

متحول شدن زندگی شما فقط در دستان یک نفر است : خودتان 

انسان به هرچه فکر کند به آن می رسد !! آفریدگارتان شما را شاد و توانگر می خواهد !! انتخاب با ماست ما سرنوشت خود را رقم می زنیم !! ما قدرت خداگونه ای برای رسیدن به آرزوهایمان داریم !!

همه ما این جملات را شنیده ایم و آرزو داریم حقیقت داشته باشند. چون همه انسانها به دنبال زندگی بهتر، آرامش، شادی و موفقیت هستند. برنامه ها و روش های زیادی هم برای رسیدن به انها ارائه شده است.اما چرا به نتیجه نمی رسیم ؟ به دلیل اینکه : یا روش ها طولانی مدت و کسل کننده هستند و بعد از مدتی دچار دلسردی و بی انگیزگی می شویم و نمی توانیم آنها را به اتمام برسانیم یا اینکه شعاری هستند و قابلیت اجرایی ندارند که ما را به نتیجه دلخواه برسانند درنتیجه باز نمی توانیم تغییر و تحولی در زندگیمان ایجاد کنیمبرایان تریسی ازمعتبرترین صاحب نظران جهان در زمینه‌ی موفقیت و پیشرفت معتقد است: آموزش کلید موفقیت است ولی چون سخت و وقت گیر است و بیشتر انسان ها تنبل و راحت طلب اند کسی برای یادگیری اهمیت قائل نمی شود. به همین علت با بررسی های دقیق و با ریشه یابی علل نگرانی ها و موانع رسیدن به آرامش و موفقیت ، آموزش های ساده و قابل انجام و در عین حال با تاثیرگذاری فوق العاده را از بهترین دانشمندان و روانشناسان جهانی این حوزه جمع آوری کرده و به زبانی ساده و شیرین در قالب یک کتاب جامع ارائه داده ایم تا با استفاده از آن زندگی رویایی خود را خلق کنید .

ویژگی های منحصر به فرد این کتاب : 

۱ -  این کتاب جمع بندی روشهای بهترین نویسندگان حوزه آرامش و موفقیت جهان نظیر: آنتونی رابینز، برایان تریسی ، دبی فورد ، دکتر فرهنگ و .. است.

۲ -  برای اولین بار در این کتاب برنامه های روزانه ، ماهانه و یک ساله برای رسیدن به اهداف و آرزوها و جمع بندی کلی ارائه شده است تا با بررسی نقاط ضعف آنها را به نقاط قوت تبدیل نموده و سریع تر به خواسته های خود برسید .

۳ -  کتاب جامع و کامل است چون از ریشه های نگرانی و عدم احساس خوشبختی شروع کرده و راههای رهایی از آنها و رسیدن به آرامش ذهنی و آرزوها را نکته به نکته آموزش داده است .

۴ -  همه روش ها به زبان شیرین و قابل فهم و با ارائه مثال و نمونه در هر موضوع بیان شده اند.

۵ -  پیام هایی که از طرف خوانندگان کتاب برای ما ارسال شده بیانگر تاثیر فوق العاده کتاب بر زندگی آنها بوده است.


گزیده ای از فصل های کتاب را در زیر میبینید : 

فصل اول : تکنیک های موفقیت استاد شاهین فرهنگ (برای اولین بار به صورت یک کتاب جامع)

استاد فرهنگ با ترکیب کردن جدیدترین یافته های روان شناسی روز و آموزه های دینی به عنوان فردی بسیار قوی در ایران ظاهر شده است که به شکلی بسیار جذاب و شیرین مسائل را مطرح می کنند . مهمترین مسائل برای تحول در زندگی و رسیدن به خواسته ها از زبان ایشان در کتاب امده است .

یکی از بزرگترین مشکلات ما همین است که هر زمان می خواهیم تغییر درزندگی و اجرای برنامه هایمان را آغاز کنیم معمولا چنین جملاتی به کار می بریم: از فردا شروع میکنم !! از ماه بعد آدم جدیدی می شم !! از ترم بعد همه درس ها رو میخونم !!! دلیل اصلی به کار بردن چنین جملاتی این است که یا تشنه ی تحول و تغییر نیستیم و یا آنقدر افق هایمان دور و دست نیافتنی و آرمانی است که ذهن ما نمی تواند برای آن برنامه ریزی کند. ذهن ما طوری ساخته شده که تمایل برای برنامه بلندمدت ندارد، برعکس از تغییرات کوچک استقبال می کند، پس چه بهترکه ذهنمان را با تصمیمات خودهمسو کنیم تا نتیجه ی بهتری به دست آید، به همین منظور ما شرط های کوتاه مدت یک روزه با خود می گذاریم مثلا من ” امروز” برای کاهش وزن خود شیرینی نمی خورم. به همین ترتیب می توانیم موارد دیگری را نیز به شرط گذاری روزانه خود ….

ادامه در کتاب 


فصل دوم: فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند (برایان تریسی)

 

برایان تریسی مطرح‌ترین و شناخته‌ شده‌ ترین اسطوره مدیریت، فروش و موفقیت در جهان، نویسنده ۵۳ جلد کتاب پرفروش در جهان است . او تاکنون در بیش از ۵ هزار سخنرانی در ۵۸ کشور جهان حضور داشته و بیش از ۵ میلیون تن را آموزش داده است. چیزی در این کره خاکی وجود ندارد که نتوانید آن را به دست آورید. کافی است درذهن خود این حقیقت را بپذیرد که می توانید به آن دست یابید

اولین و بدترین باوری که می تواند دامنگیر ما بشود این باور است : من به اندازه کافی خوب نیستم !! نه این تصور اشتباه است این باوری است که تولید احساس حقارت و نا امیدی می کند . قدرتمندترین کلمات در عبارات شما، کلماتی هستند که به خودتان می گویید. صحبت شما با خود، حرفهایی که با خود می زنید، ۹۵ درصد احساسات شما را مشخص می سازند. وقتی با خودتان حرف می زنید، ذهن نیمه هشیار شما این کلمات را می گیرد و آنها را قبول می کند. بعد رفتار شما را با آن تطبیق می دهد، و تصویر ذهنی و زبان تنی منطبق با آن پیدا می کنید. از حالا به بعد، با خود درباره آنچه می خواهید بکنید و می خواهید باشید حرف بزنید از گفتن حرفهایی به خود که

ادامه در کتاب 


فصل سوم : موفقیت نامحدود در ۲۰ روز آنتونی رابینز(کارگاه عملی موفقیت به صورت روز به روز)

نام آنتونی رابینز با موفقیت گره خورده است او تا چند سال پیش در گمنامی و فقر می‌زیست، اما توانست در مدت کوتاهی خود را به ثروت موفقیت، و شهرت کم نظیری برساند. در اینجا چکیده بهترین نکات آموزشی او را برای شما بیان می کنیم . شما در طی ۲۰ روز برنامه با کمک آموزشهای آنتونی رابینز پیله زندگی‌تان را خواهید شکافت و روشی را در پیش خواهید گرفت که براستی کیفیت زندگیتان را برای همیشه تغییر خواهد داد. همه در آرزوی روزهای خوب و موفق ، پرشور و نشاط بودن، پر انرژی و سالم بودن، ثروتمند شدن، اعتماد به نفس پیدا کردن … هستیم. اما ! چند درصد ما برای تغییر یافتن قدمی برداشته‌ایم!؟ چند درصد از ما از آنچه می‌بینیم،‌می‌شنویم و می‌آموزیم بهره می‌گیریم؟! ما همه در روزمره‌گی‌های زندگی خود گم شده‌ایم؟ چرا؟!

ادامه در کتاب 


فصل چهارم : بهترین سال زندگی شما دبی فورد (برنامه جامع یک ساله)

  

دبی فورد از معروف ترین نویسندگان و به عنوان یک کارشناس زبردست در زمینه تحول درونی بسیار شهرت یافته است به گونه ای که آثار او به ۲۲ زبان ترجمه شده است وی می گوید: من می خواهم انسانها را بقدرتی برسانم تا بتوانند آگاهانه زندگی وآینده خود را طراحی کنند . در اینجا با بهترین کتاب وی که یک سال رویایی را نکته به نکته توضیح می دهد اشنا می شوید . در زندگی همه ما اتفاق افتاده که تصمیم میگیریم تغییر کنیم یا خودمان قول دهیم کار جدیدی کنیم یا متفاوت باشیم خواه قول بدهیم و متعهد شویم که شرایط مالی خود را بهبود ببخشیم یا روابطمان را با دیگران بهتر کنیم یا به وضع ظاهز خود برسیم و یا در اشتغال خود تغییراتی را به وجود آوریم همه ما هدف مشترکی را جست و جو میکنیم : می خواهیم سال اتی ما بهتر از سال گذشتمان باشد. با این حساب چه اتفاقی می افتد ؟ چرا قول و قراری که با خودمان می گذاریم به این سرعت رنگ می بازد؟ 

ادامه در کتاب 


فصل پنجم : بهترین روشهای هدف گذاری روش هدف گذاری RAS و مدل S.O.S برای رسیدن به اهداف 

راھنمای ھدفگذاری (برنامه ریزی سیستم فعال کننده RAS ) - ۱از امروز به مدت چھار روز و ھر روز به مدت ده دقیقه وقت خود را صرف ھدفگذاری کنید. (توجه :ھدفھای خود رادر دفترچه ای یادداشت کنید(

۲ -  در ھنگام انجام این تمرین مرتباٌ از خود بپرسید، (اگر مطمئن بودم که به ھر خواسته ای خواھم رسید و در ھیچ زمینه ای شکست نخواھم خورد، در آن صورت چه چیزی را می خواستم و چه می کردم ؟(

۳خو ش باشید و به عوالم کودکی بر گردید.در یک فروشگاه بزرگ اسباب بازی ، روی زانوی بابانوئل (یا عمو نوروز )نشسته اید .در آن حالت ھیجان و انتظار، ھیچ خواھشی آنقدرھا بزرگ نیست .بھای ھیچ چیزی آنقدرھا گزاف نیست.ھمه چیز در دستر س است

روز اول :ھدفھای مربوط به رشد فردی : احساس رفاه و دارندگی ، پایه ای است برای رسیدن به ھر نوع موفقیت دیگر در زندگی :

۱ -  پنج دقیقه فکر کنید و ھمه امکانات را در نظر بگیرید:دلتان می خواھد چه مطالبی را بیاموزید؟ چه مھارتھایی را می خواھید فرا بگیرید؟ چه خصلتھایی رامی خواھید درخود به وجود آورید؟ دوستان شما چه کسانی باید باشند ؟ خود شما چه کسی می خواھید باشید؟ 

۲ -  برای رسیدن به ھر ھدف مھلت معینی قائل شوید (مثلا ش ش ماه، یک سال ، پنج سال ، ده سال، یا بیست سال(

ادامه در کتاب 


فصل ششم : تکنیک های آرام سازی ذهن برای رهایی از استرس و نگرانی 

برای بسیاری از ما آرام سازی به معنای دراز کشیدن مقابل تلویزیون در پایان یک روز پراسترس است. اما این کار تاثیر اندکی در کاهش استرس دارد. برای مدیریت موثر استرس ما نیاز داریم که پاسخ آرامش طبیعی بدن را فعال کنیم. شما می توانید این آرامش را از طریق تکنیک های آرام سازی مثل تنفس عمیق، تن آرامی ماهیچه ای و تصویر سازی ذهنی به دست آورید. همراه کردن این فعالیت ها با زندگی تان می تواند در کاهش زندگی روزمره و تولید انرژی و روحیه خوب به شما کمک کند. شما چگونه به استرس واکنش نشان می دهید روش پاسخ شما به استرس بر تکنیک آرام سازی مناسب با شما موثر است. تکنیک های آرام سازی : ۱ – تن آرامی پیشرفته : تن آرامی پیشرفته یک فرآیند دو قسمتی است که درآن به طور منظم عضلات بدن را سفت و شل می کنید همان زمان که بدن شما آرام می گیرد ذهنتان نیز در حالت خوب و آرامی قرار خواهد گرفت. اکثر افراد کار را از پاها شروع می کنند و تا صورت ادامه می دهند.

۱ -   لباس راحت بپوشید و در جایی آرام بگیرید.

۲ -  آرام باشید ، به آرامی دم و بازدم کنید و تنفس عمیق انجام دهید.

ادامه در کتاب 


فصل هفتم : روش سدونا (بهترین روش رها کردن نگرانی ها و رسیدن به آرامش)

روش سدونا، پنجاه سال پیش توسط لستر لونسونِ فیزیک‌دان کشف شد. سدونا یک تکنیک بسیار ساده و فوق العاده موثر است که کمک می کند که شخص در یک لحظه و یک آن بتواند هر گونه احساس و فکر ناخوشایندی را از ذهن رها کند و ارامش برسد فقط با چند سوال ساده از خودتان می‌توانید حتی چسبنده‌ترین احساسات و افکار را‌‌ رها کنید. افکارتان به شما چسبیده‌اند زیرا با آن‌ها می‌جنگید و منکر آن‌ها می‌شوید و آن حسی را که این حالت به شما دست می‌دهد حفظ می‌کنید . برای درک این روش همین حالا این کار را امتحان کنید :

یک مداد را در دست بگیرید . خواهش میکنم همین حالا این کار را انجام دهید … ممنونم که مداد را در دست گرفتید . حالا انرا محکم فشار دهید سپس دست خود را دراز کنید همچنان مداد را فشار دهید چند دقیقه می توانید تحمل کنید ؟ یک دقیقه ؟ دو دقیقه ؟ پنج دقیقه ؟ ….. درد دست کم کم غیرقابل تحمل می شود ثانیه ها به کندی می گذرند حالا انگشتتان را شل کنید و مداد را رها کنید چه می شود ؟ در هنگام رها کردن احساس درد می کنید اما بعد از مدتی آرام می شوید . وقتی ما یک حس ناخوشایند را به جای رها کردن با خود حمل می کنیم در ابتدا حس می کنیم چیزی نیست اما کم کم تاثیر فلج کننده خود را نشان می دهد … حتی خود رها کردن هم درد دارد مدتی درد و سختی رها کردنشان به همراه ما می مانند . حال برسیم به خود روش :

ادامه در کتاب 


 نوع محصول: کتاب الکترونیکی PDF  

 مبلغ این کتاب الکترونیکی فقط ۳۵۰۰ تومان است . 

کتاب کلیدهای آرامش شادی و موفقیت فقط در این سایت عرضه می شود 

بنابراین خواهشمندیم کتاب را از این سایت تهیه فرمایید تا استفاده از مطالب آن از نظر شرعی مجاز باشد.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,753 تومان
(شامل 3% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 4,900 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Kelidhaye-Aramesh-SHadi-Va-Movafaghiat_223196_1479.zip1.8 MB

دانلود فایل سه بعدی فانتزی

دانلود فایل سه بعدی فانتزی دانلود فایل سه بعدی فانتزی   با خرید این فایل 31 طرح فانتزی سه بعدی میتوانید بسازید .   قیمت اصلی این فایل سه بعدی بیش از 150 هزار تومان می باشد . ولی تا فرصتی محدود آن را به قیمت 60 هزار تومان به فروش میگذاریم . فرصت را از دست ندید شاید همین فردا 40 درصد تخفیف را حذف کنیم.       فقط با چند کلیک در 31 طرح کلی اسم سه بعدی بسازید اين فايل آماده سه بعدي در برنامه ف ...

توضیحات بیشتر - دانلود 100,000 تومان 60,000 تومان 40% تخفیف

دانلود فایل آماده سه بعدی طرح مذاب

دانلود فایل آماده سه بعدی طرح مذاب فایل آماده سه بعدی مذاب   فقط با چند کلیک اسمای خود را سه بعدی کنید اين فايل آماده سه بعدي در برنامه فتوشاپ cs4 و نسخه های بالاتر اجرا مي شود آموزش استفاده حتما بخوانید : 1- ابتدا فایل خریده شده را در برنامه فتوشاپ اجرا کنید. 2- بر روي لايه قرمز راست کليک کنيد و گزينه Edit contents را بزنيد. 3- سپس در صفحه ای که ظاهر میشود متن مورد نظر خود را بنویسید. 4- سپس ctrl+S را از روی کیبرد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 30,000 تومان

دانلود فایل آماده سه بعدی سرامیکی

دانلود فایل آماده سه بعدی سرامیکی فایل آماده سه بعدی سرامیکی   فقط با چند کلیک اسمای خود را سه بعدی کنید اين فايل آماده سه بعدي در برنامه فتوشاپ cs4 و نسخه های بالاتر اجرا مي شود آموزش استفاده حتما بخوانید : 1- ابتدا فایل خریده شده را در برنامه فتوشاپ اجرا کنید. 2- بر روي لايه قرمز راست کليک کنيد و گزينه Edit contents را بزنيد. 3- سپس در صفحه ای که ظاهر میشود متن مورد نظر خود را بنویسید. 4- سپس ctrl+S را از روی کیب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 20,000 تومان

دانلود فایل سه بعدی قلب طلایی

دانلود فایل سه بعدی قلب طلایی فایل آماده سه بعدی قلب طلایی   فقط با چند کلیک اسمای خود را سه بعدی کنید اين فايل آماده سه بعدي در برنامه فتوشاپ cs4 و نسخه های بالاتر اجرا مي شود آموزش استفاده حتما بخوانید : 1- ابتدا فایل خریده شده را در برنامه فتوشاپ اجرا کنید. 2- بر روي لايه قرمز راست کليک کنيد و گزينه Edit contents را بزنيد. 3- سپس در صفحه ای که ظاهر میشود متن مورد نظر خود را بنویسید. 4- سپس ctrl+S را از روی ک ...

توضیحات بیشتر - دانلود 17,000 تومان

طرح آماده سه بعدی شیشه ای

طرح آماده سه بعدی شیشه ای طرح سه بعدی شیشه ای روی دیوار   فقط با چند کلیک اسمای خود را سه بعدی کنید اين فايل آماده سه بعدي در برنامه فتوشاپ cs4 و نسخه های بالاتر اجرا مي شود آموزش استفاده حتما بخوانید : 1- ابتدا فایل خریده شده را در برنامه فتوشاپ اجرا کنید. 2- بر روي لايه قرمز راست کليک کنيد و گزينه Edit contents را بزنيد. 3- سپس در صفحه ای که ظاهر میشود متن مورد نظر خود را بنویسید. 4- سپس ctrl+S را از روی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 25,000 تومان

دانلود فایل اماده طرح سه بعدی love

دانلود فایل اماده طرح سه بعدی love طراحی سه بعدی زیبا فقط با چند کلیک    به علت درخواست های زیادی که کاربرای سایتم داشتن مجبور به قرار دادن این فایل سه بعدی شدیم . با تهیه این فایل آموزشی میتوانید کلی طرح زیبا و اسم های زیبا بسازید و دوستان خود را خوشحال کنید   طرح سه بعدی love   فقط با چند کلیک اسمای خود را سه بعدی کنید اين فايل آماده سه بعدي در برنامه فتوشاپ cs4 و نسخه های بالاتر اجرا مي شود آموزش ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 30,000 تومان

سفارش طراحی عکس نام خود

  با سلام   برای سفارش طراحی گرافیکی نام خود بصورت تکی و یا عاشقانه دونفره و یا طرح های خانوادگی مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید :   1. ابتدا از همین صفحه در کادر " پرداخت و دانلود " اطلاعات ایمیل و شماره تماس خود را با دقت پر کنید. (درصورت نداشتن ایمیل یک ایمیل غیرواقعی و یا مثلا ایمیل خود طراح : shop.eshqam@gmail.com را وارد کنید ولی شماره تماس خود را واقعی پرکنید برای ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

کتاب عشق واقعی

کتاب عشق واقعی کتاب عشق واقعی + دو کتاب هدیه همه و همه در یک فایل زیپ و قیمت استثنایی تا مدتی محدود با 55 درصد تخفیف ...

توضیحات بیشتر - دانلود 16,000 تومان 7,200 تومان 55% تخفیف

کتاب خیانت زناشویی و اشتباهات همسر عهدشکن

کتاب خیانت زناشویی و اشتباهات همسر عهدشکن خیانت زناشویی یا عهدشکنی همسر را می توان یکی از پیچیده ترین و آسیب زاترین مشکلات عاطفی بین زوجین دانست. عوامل بسیاری در بروز این رفتار دخیل هستند و نگاه تک عاملی به این رفتار، ساده انگاری است. مشکل پیچیده تر از آن است که بتوان با بررسی سطحی و بدون در نظر گرفتن همه ی جوانب امور آن را تبیین یا در نهایت حل کرد. بعد از برملا شدن و آشکارسازی خیانت یا رفتارهای نامناسب جنسی در خانواده، در اکثر موارد همسر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,000 تومان

کتاب محبت درمانی

کتاب محبت درمانی همه به محبت جواب می د هند. اساس روابط بر محبت بناست. ذات انسان بر اساس محبت بنا شده است. محبت دارای انرژی بسیار زیادی است. تمام موجودات زنده نیازمند محبت هستند، بچه های کوچک، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، سالمندان وحتی گیاهان و جانوران هم به محبت پاسخ می دهند. جواب محبت هیچ چیز به جز محبت نیست. محبت از عناصر گوناگونی تشکیل شده است. محبت درمانی عبارت از رفتاری است که در تعاملات و برخوردهای خود باسای ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,300 تومان 4,042 تومان 6% تخفیف

کتاب چگونه چاق شویم

کتاب چگونه چاق شویم آیا همه چیزهای چاق کننده را مصرف می کنید تا وزنتان بالا ببرید ولی اتفاق جدیدی برایتان رخ نمی دهد !؟ و هنوز هم لاغر هستید !؟ خب بهتر است که ناامید نباشید . اضافه شدن وزن شما اصلا غیر ممکن نیست! اما به خاطر داشته باشید باید برای این کار هدفمند و با انگیزه باشید و فقط به اضافه شدن چربی بدنتان فکر نکنید بلکه به سلامتی خودتان نیز بیاندیشید. برای این کار باید نکاتی را در مورد فیزیک بدنتان بدانید! &helli ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

کتاب لاغر شو

کتاب لاغر شو کتاب لاغر شو مخصوص افرادی است که اضافه وزن دارند ویا چاق هستند. گاهی چربی ها تنها در شکم ذخیره میشوند و گاهی در سینه ها،باسن،ران و….در این کتاب حرکات ورزشی راحت وسبکی قرار گرفته که به هیچ دستگاه ورزشی نیاز نیست و میتوانید در منزل ویا محل کار آنها را انجام داده و اندام خود را کوچک کنید همچنین چندین رژیم غذایی بسیار خوب که میتواند مقدار زیادی از وزن شما را کم کند قرار داده شده. در کتاب لاغر ش ...

توضیحات بیشتر - دانلود 2,500 تومان

کتاب داروهای ممنوع در بارداری

کتاب داروهای ممنوع در بارداری یکی از مقولات مهم دوران بارداری استفاده از داروها در این دوران و تاثیرات آن بر جنین می باشد. هرچند در اغلب موارد پزشک در صورت اطلاع از بارداری در تجویز دارو دقت کافی دارد اما دانستن یکسری اطلاعات برای همه خانمهای باردار و کسانی که قصد بارداری دارند میتواند مفید باشد. هر عاملی که طی دوره تکامل رویانی و جنینی موجب تغییر دائمی در شکل یا کارکرد بخشهای مختلف بدن جنین شود تراتوژن یا آسیب زا وبعبارتی خطر ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,500 تومان

کتاب رژیم غذایی در درمان بیماری ها

کتاب رژیم غذایی در درمان بیماری ها این کتاب یک جزوه است که اینجانب رضاپوردستگردان فوق لیسانس میکروبیولوژی تنظیم نموده ام و به بررسی رژیم غذایی در بیماریهای مختلف میپردازد. رژیم غذایی و عادتهای غذا خوردن می تواند در پیشگیری یا ابتلا به بیماری ها موثر باشد . فهرست فصل های کتاب رژِیم غذایی در بیماری ها : رژیم غذایی در بیماری های غدد رژیم غذایی در بیماری های خون رژیم غذایی در بیماری های گوارشی رژیم غذایی در بیماری های عفونی رژیم غذایی ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,000 تومان 2,910 تومان 3% تخفیف

کتاب ازدواج موفق

کتاب ازدواج موفق آیا جزو افرادی هستید که تصمیم به ازدواج دارید یا اینکه در حال حاضر متاهلید و از دنیای تجرد خداحافظی کرده‌اید؟ هیچ فرقی نمی ‌کند چرا که داشتن یک ازدواج موفق برای مجردها و تبدیل آن به یک زندگی موفق برای متاهل ‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است و آینده افراد را رقم می‌زند… خواندن این کتاب مفید را به تمامی کسانی که در حال تصمیم برای ازدواج هستند توصیه میشود.   فهرست مطالب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,100 تومان 4,896 تومان 4% تخفیف

کتاب الکترونیکی دو همدل

کتاب الکترونیکی دو همدل   در این کتاب خوشمزه، محبوب ترین و پر مخاطب ترین اطلاعات و آموزش های جنسی و  زناشویی  (ویژه زوجهای جوان ،دختران و پسران دم بخت و همسران ایرانی ) در اختیار شما  قرار می گیرد.  اهداف تولید کتاب الکترونیکی دانستنی های جنسی و زناشویی دوهمدل آموزش مسائل جنسی و روابط زناشویی صحيح بر پايه اصول اخلاقي در مسير عرف و شرع جلوگيري از انحرافات اخلاقي جوانان و ارزش نهادن ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,500 تومان 6,175 تومان 5% تخفیف

کتاب بهداشت مادر و کودک

کتاب بهداشت مادر و کودک برای درک و شناخت مشکلات بهداشتی مادران ، ایتدا روندهای طبیعی و فیزیولوژیک را در وجود آنان مورد شناسایی قرار داده می شود. آگاهی از آناتومی و فیزیولوژی دستگاه تولید مثل ، این امکان را فراهم می کند که با آگاهی بیشتری با مسایل و مشکلات مربوط به آن روبرو شوید. در کتاب بهداشت مادر و کودک سعی شده طرح مباحث به صورتی باشد که جنبۀ علمی و کاربردی داشته باشد. البته ، جایی که بیان مفاهیم پایه برای درک جنبه های ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,300 تومان 4,876 تومان 8% تخفیف

کتاب بهداشت روانی

کتاب بهداشت روانی پیدایش بیماری های روانی در تاریخ زندگی بشر قدمت بسیار طولانی دارد و در واقع از بدو زندگی بشر با او همراه بوده است. دیدگاه خرافی در مورد علت بروز مشکلات روانی و درمان آن ها نیز به نوبه ی خود نابسامانی های بیشتری را برای انسان ها به وجود آورده بود که خوشبختانه امروز با ظهور دیدگاه علمی درباره ی پیش گیری و درمان بیماری های روانی و ارائه ی راه حل های جدید راه چنین خرافه گرایی ها بسته شده است. در کتاب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,100 تومان 3,977 تومان 3% تخفیف

کتاب راهنمای اختلالات خواب در زنان

کتاب راهنمای اختلالات خواب در زنان بسیاری از افراد ، خصوصاً زنان امیدوارند که وقتی فرصت خوابیدن پیدا می کنند بتوانند بخوابند و وسط خواب بیدار نشوند. بنیاد ملی خواب همه ساله یک نظر سنجی خواب در آمریکا انجام می شود که همیشه میزان های بالایی از اختلالات خواب در زنان را نشان می دهد. در سال ۲۰۰۲ ، یافته ها نشان داد که ۶۳ درصد از پاسخگویان زن بزرگسال (هیجده ساله و بیشتر) یکی دو شب یا بیشتر در هفته – در مقایسه با ۵۴ درصد از مردان ، ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,500 تومان 6,240 تومان 4% تخفیف

کتاب رازهایی درباره مردان

کتاب رازهایی درباره مردان کتاب رازهایی درباره مردان یکی از کتاب های پرطرفدار و محبوب برای زنان می باشد. خیلی مشاهده شده که در تلاش به منظور تغییر مردان زندگی مان ، اغلب فراموش می کنیم که خود چگونه تغییر کنیم. لطفا تمامی ابزارها و تکنیک های ارائه شده در این کتاب را استفاده کنید. چون همه ی آن ها مؤثر هستند ! تمرین های این کتاب که توسط تجربیات نویسنده می باشد با هزاران زن در میان گذاشته شده است و همه انها ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,400 تومان

کتاب بدنسازی در ۶ هفته

کتاب بدنسازی در ۶ هفته هشدار: هرچه زودتر تمرینات بدنسازی خود را متوقف کنید!آیا می خواهید عضلاتتان درمدت ۶ هفته مثل توپ باد کند؟آیا از این که هر روز بدنسازی کار می کنید و هنوز به نتیجه دلخواه خود نرسیده اید خسته شده اید؟    شما با رازهایی آشنا می شوید که مربیان  بدنسازی دوست ندارند که شما آنها را یاد بگیرید.  آیا می دانید هورمون های آنابولیک با اسراری خاص آزاد می شوند؟ میان بر های شگفت انگیز بدن ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان 3,880 تومان 3% تخفیف

کتاب افزایش بازدید وبسایت و افزایش فروش

کتاب افزایش بازدید وبسایت و افزایش فروش کتاب افزایش بازدید سایت   گزیده ای از فصل های کتاب افزایش بازدید سایت را در زیر مشاهده می کنید: کتاب افزایش بازدید سایت:معمولا افرادی که سایت اینترنتی راه اندازی می کنند رویای شیرینی در ذهن خود می پرورانند و تصور می کنند که با راه افتادن سایت سیل عظیمی ازبازدیدکنندگان علاقه مند به سایتشان هجوم خواهند آورد و آنرا مورد استفاده قرار خواهند داد. ولی پس از راه اندازی سایت ، ناگهان این رویا به کاب ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان 4,700 تومان 6% تخفیف

کتاب کلید های آرامش شادی و موفقیت

کتاب کلید های آرامش شادی و موفقیت کتاب کلیدهای آرامش شادی و موفقیت   کتاب کلیدهای آرامش شادی و موفقیت   متحول شدن زندگی شما فقط در دستان یک نفر است : خودتان  … انسان به هرچه فکر کند به آن می رسد !! آفریدگارتان شما را شاد و توانگر می خواهد !! انتخاب با ماست ما سرنوشت خود را رقم می زنیم !! ما قدرت خداگونه ای برای رسیدن به آرزوهایمان داریم !! همه ما این جملات را شنیده ایم و آرزو داریم حقیقت داشته باشند. چو ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,900 تومان 4,753 تومان 3% تخفیف

کتاب رسیدن به وزن ایده آل

کتاب رسیدن به وزن ایده آل علمی ترین راه رسیدن به وزن ایده آل به دور از روش های صرفا تبلیغاتی و شعاری     خرید اینترنتی کتاب دانلود کتاب دانلود کتاب های آموزشی دانلود کتاب رایگان کتاب الکترونیکی رایگان  با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد ؟ با ۱۰۰۰ تومان چی میشه خرید ؟   گزیده ای از فصل های کتاب: مقدمه اکثر افراد برای لاغر شدن عجله دارند، معمولا به‌خود فشار زیادی وارد کرده و رژیم‌ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,800 تومان 4,512 تومان 6% تخفیف

کتاب قوباغه ات را ببوس

کتاب قوباغه ات را ببوس کتاب قورباغه را ببوس ! جدیدترین کتاب روانشناسی برایان تریسی « قورباغه را ببوس !» جدیدترین کتاب برایان تریسی است که به روش‌هایی برای از بین بردن احساسات منفی و لذت بردن از زندگی شاد می‌پردازد. جدیدترین کتاب برایان تریسی به‌زبان فارسی قورباغه را ببوس ! ۱۲ روش خارق‌العاده برای رهایی از افکار منفی و تبدیل آنها به افکار مثبت … بعد از کتاب جنجالی و ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان

کتاب فن بیان و گفتگو جذاب

کتاب فن بیان و گفتگو جذاب کتاب فن بیان و گفتگوی جذاب در کتاب فن بیان و گفتگوی جذاب به یکی ار مهمترین مهارتهایی که همه انسانها هر روز ساعت به ساعت به آن نیاز دارند یعنی خوب صحبت کردن که اکتسابی است و با آموزش صحیح بدست می آید پرداخته شده است. همان قدر که صحیت کردن خوب در جمع می تواند درهای بسیاری را به سوی شما بگشاید، مهارت های ضعیف صحبت کردن می تواند آنها را ببندد. موقعیت های بسیاری وجود دارند  که در آنها صحبت کردن ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان

کتاب آرایش و زیبایی بانوان

کتاب آرایش و زیبایی بانوان کتاب الکترونیکی زیبایی و آرایش بانوان       فهرست مطالب این کتاب  : ۱۰ اشتباه در ظاهر شما ۱۰ اشتباه رایج آقایون در مد ۱۰ فرمان برای فرار از حساسیت به لوازم آرایشی ۲۰ نکته که برای زیبایی باید از آنها اجتناب کرد ۳ اشتباه رایج در خرید لوازم آرایشی ۴ وضعیت قرمز در آرایشگاه ۵ راز زیبایی ۶ گام به سوی داشتن ابروانی زیبا و فوق العاده ۷ ترفند آرایشی برای ج ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,900 تومان 5,428 تومان 8% تخفیف
آخرین محصولات فروشگاه
محبوبترین محصولات
پرفروش ترین محصولات
filesell

پشتیبانی